ilkeral gıda

Beslenmeleri İçin En İyi Çözümü Sunuyoruz.

Bizler çalışma hayatımızı kedi ve köpek sahiplerinin daha başarılı olmasına yardımcı olmak için harcadık. Son 30 yılı aşkın süredir kendimizi beslenme ve evcil hayvan sağlığı sorunlarına adadık. Kedi ve köpeklerimizi besleme şeklimizi değiştirmemiz gerektiğine her zamankinden daha fazla ikna olduk! Yüksek karbonhidratlı yiyecekleri çıkarmanın ve evcil hayvanlarımız için daha akıllı, daha sağlıklı bir diyete odaklanmanın zamanı geldi. Ürünlerimizi gözden geçirin ve size ve en iyi arkadaşınıza sunabileceğimiz bir şey olup olmadığını görün!

Sizler güvenle kullandıkça, bizlerin aslında görevimizi tam anlamı ile yaptığımıza inanabilirsiniz.

30 Yıllık Mama Tecrübemiz Var.

İlkeral Gıda

Üretime Farklı Yaklaşım

 • Formül

  Beslenmelerini Sağlıkla Destekliyoruz.

  Temel olarak Anadolu'nun verimli içerik kaynaklarını kullanan Kedi ve Köpek Mamalarımız, beslediğiniz evcil hayvanlarınızın protein ve karbonhidrat kaynaklarını kontrol etmenize, kilo vermesine ve kedi ve köpeğinizin ait oldukları yerde enerji düzeylerini korumanıza yardımcı olur. Yiyeceklerimizin çoğu tek bir protein kaynağı kullanır ve yiyeceklerimizi sağlıklı tutmak için ağırlıklı olarak taze yan ürünler ile desteklenir. Sadece lezzeti değil, sindirim ve sağlık sorunlarını da kapsayacak şekilde harmanlarımıza bir antioksidan ve bir prebiyotik paket ekledik.

 • Doğal Diyeti Destekliyoruz

  Bugün Çok Fazla Köpek ve Kedi Fazla Kilolu

  Günümüzde köpeklerin ve kedilerin çok fazla ağırlık taşıdığını biliyoruz. İnsanlarda olduğu gibi, fazla kilolu olmak sağlıksızdır. Aşırı yağ, kalplerin gergin olabileceği, eklemlerin zorlanabileceği ve kan şekeri seviyelerinin yükselebileceği anlamına gelir. Evcil hayvan diyabeti artıyor. Bunun nedeninin, pek çok evcil hayvanın, uygun beslenmeden ziyade düşük fiyat ve paketleme avantajları için seçilmiş, yoğun şekilde işlenmiş ve malzemelerle dolu mamalar yemesi olduğuna inanıyoruz.

 • Yaş Mamada Farklı Yaklaşım

  Özel Olarak Formüle Edildi.

  Yaş Mamalarımız Tahılsız, Soya ve Patatessizdir - yüksek et ve düşük karbonhidrat içeren sınırlı içerikli bir diyet. Kuru mamalarımızda olduğu gibi yeni ıslak mamalarımızda da Sağlıklı Cilt ve Tüyler için kendi formülümüz - Organik Çinko bulunmaktadır.