İlk Eral Gıda A.Ş.Türkiye’de ciddi bir eksiklik olan kedi ve köpek mamalarının üretimi konusunda karar almıştır. Bu konuda araştırmalara başlanıp gerekli eğitim ve çalışmalar yapılmış,  sıkı ve detaylı bir hazırlığın ardından 2016 yılında  32 dönüm arazi üzerine  kurularak kedi ve köpek maması üretimine başlanmıştır.

Hayvan  gıdasına uygun nitelikteki hammadeler titizlikle seçilmekte ve fabrikamız bünyesindeki kalite kontrol departmanının onayı ile üretime kabul edilmektedir.

Kabul edilen bu hammaddeler yüksek kalitede kedi köpek maması üretiminin temelini teşkil etmektedir. Bu hammaddelere dayalı formül ve tasarım çalışmaları da aynı özenle ve tüm detayları veteriner beslenme uzmanları tarafından akademik ve bilimsel yöntemlere dayanarak gerçekleştirilmektedir.

Köpeklerin ve kedilerin sağlıklı ve mutlu görünmeleri yeterli ve dengeli beslenmelerine bağlıdır. Kedi ve köpekler doğal olarak  kendi haline bırakıldığında yiyeceklerini bulup seçerler. Fakat insan kontrolünde yetiştirilen kedi ve köpeklerin gıdalarını seçme şansı yoktur. Beslenme programları insanlar tarafından düzenlenmektedir.Biliyoruz ki kedi ve köpeklerimizin uzun ve sağlıklı bir hayat sürdürmelerinde bizim sorumluluğumuz çok fazla bu sorumluluğumuzun bilinci ile üretim yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimiz %100 hayvansal gıda olup herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermez.Ürünlerimizin olabildiğince doğal ve besleyici olması bizim prensibimizdir.

Bugün ticari ve ahlaki prensiplerden ödün vermeden çalışmalarına devam eden şirket, kısa zamanda mama sektöründe dışarıya bağımlılığı ortadan kaldırabilmek için sizlerin de desteği ile  ilerlemektedir.

Pati Life  tescilli bir İlk Eral Gıda A.Ş. Markasıdır. Pati Life ürünlerimizi seçkin marketlerde, petshoplarda ve  internet üzerinden temin edebilirsiniz.

İlk Eral Gıda A.Ş.Food has decided to produce cats and dog food which is a serious deficiency in Turkey. In this regard, researches have started and necessary training and studies have been done. After a detailed and detailed preparation, cattle and dog food production has been started in 2016 on 32 acres of land.

Raw materials suitable for animal food are carefully selected and production is accepted with the approval of the quality control department in our factory. These accepted raw materials are the basis for producing cat dog food at high quality. The formula and design studies based on these raw materials are carried out with the same diligence and all details are based on academic and scientific methods by veterinary nutritionists.

The healthy and happy appearance of dogs and cats depends on adequate and balanced nutrition. Cats and dogs naturally find their food when they leave it alone. But there is no chance of choosing food for cats and dogs raised in human control. Nutrition programs are organized by people. We know that our cats and dogs are our responsibility in maintaining a long and healthy life, and we continue to produce and do so with our consciousness.

Our products are 100% animal food and do not contain any preservatives and additives. It is our principle that our products are as natural and nutritious as possible. Today, the company continues to work without sacrificing commercial and moral principles, and it is with your support to be able to remove dependency from the outside in the short term.

Pati Life is a registered İlk Eral Gıda A.Ş. Mark. Pati Life products are available in select markets, petshops and on the internet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir